5b6b441f226e48882174e2f2.jpg

ARVUTIABI - ESOFT

Üksikasjalik teave teenuse kohta:
Igasugust remonti alustame diagnostikaga.Kui klient nõustub remondiga, on diagnostika tasuta.
Antivirus

Äärmiselt oluline on kaitsta igasugust arvutiseadet viiruste eest: pahavara, mis suudab kustutada kasutajaandmeid, blokeerida juurdepääsu programmidele ja rakendustele, avada juurdepääsu kasutaja finantsteabele. Uusi viirusi ilmub iga päev ja seetõttu pole ükski arvuti virtuaalsete ohtude eest 100% kaitstud. Meie teenuse meistrid Tallinnas on valmis viirusetõrjet kontrollima teie arvutit, sülearvutit ja eemaldama viirused teie arvutiseadmete jaoks.

Cyber ​​security

Viiruse eemaldamine samal päeval

Viiruste oht seisneb mitte ainult selles, et iga päev ilmnevad uut tüüpi ohud, vaid ka kasutaja peaks arvestama asjaoluga, et mitte kõik viirused ei näita kohe nende olemasolu süsteemis. Enamik neist käituvad vargsi ja koguvad järk-järgult konfidentsiaalset teavet arvuti omaniku kohta ning saadavad selle oma arendajatele. Seetõttu on nii oluline regulaarselt kontrollida seadmeid ja viiruseid professionaalselt eemaldada. Seda teenust pakub klientidele meie arvutiteenus. Nõustaja läheb teie koju või kontorisse ja teeb kõik vajalikud toimingud viiruste kiireks eemaldamiseks kontakti päeval. Mõned kasutajad on veendunud, et arvutisse installitud viirusetõrje suudab viirusi õigeaegselt tuvastada ja need kiiresti eemaldada. See pole nii, eriti kui arvutisse või sülearvutisse on installitud Internetist alla laaditud litsentseerimata viirusetõrje. Pealegi ei tohiks tänapäevaste viiruste avastamiseks kasutada mitte ainult viirusetõrjetarkvara, vaid ka spetsiaalset tarkvara, mis aitab ohte kiiresti tuvastada ja viiruste kvaliteetset eemaldamist. Selline tarkvara on meie teenindusinseneride käsutuses, usaldades meile arvuti pahavarast puhastamise, võite olla kindel, et viirused eemaldatakse laitmatul kvaliteeditasemel ja võimalikult kiiresti! Viiruste eemaldamise teenuse tellimine meie teenusesse on väga lihtne: lihtsalt valige meie kontakttelefon või kasutage veebisaidil olevat tagasisidevormi. Töötame kõigis Tallinna linnaosades, insener tuleb teie aadressile kohe pärast avalduse kättesaamist või teile sobival ajal!


 

Data protection

Viiruste eemaldamine Tallinnas kodukülastusega

Internetis ohutuks tööks peate lisaks arvutisse ja sülearvutisse installima tõhusa viirusetõrjetarkvara, vaid ka regulaarselt viiruseid otsima ja eemaldama. Ükski arvuti pole 100% virtuaalsete ohtude eest kaitstud! Kui ilmnevad sellised viirusnakkuse tunnused, peaksite viiruste eemaldamiseks viivitamatult helistama viisardile: arvuti hakkab külmuma, ilmse põhjuseta aeglustub, programmid spontaanselt avanevad, sulguvad, failidega kaustad on kadunud või kaustade sisu on muudetud , ilmub ekraanile reklaamiriba ja see ei osutu suletuks, operatsioonisüsteem lõpetab laadimise või saab seda käivitada ainult turvarežiimis. Kui märkate vähemalt ühte arvutis loetletud sümptomitest, ei tohi te jõude jääda! Helistage kiiresti meie arvutiteenindusse ja helistage spetsialistile. Pakume külastust kliendi aadressil, kodus või kontoris. Spetsiaalsete programmide abil eemaldavad hooldusinsenerid viirused viivitamatult ja aitavad teie arvutivarustuse normaalse töö täielikult taastada! Garanteerime viiruste eemaldamise, pärast meie viisardi külastamist jäävad kõik teie arvutiga seotud probleemid minevikku!

© ESOFT
msi.png
amd.png
asus2.png
intel.png
gratis-png-apple-inc-v-samsung-electroni
png-transparent-hewlett-packard-laptop-h
52-525916_dell-logo-dell-emc-logo-ai-cli
Nvidia_logo.png
lenovo-logo.png
Acer_logo_logotype_emblem.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Vkontakte Icon
  • Черный Instagram Иконка
  • Черные Одноклассники Иконка