Arvutite kokkupanek Tallinnas

ARVUTIABI - ESOFT

Professionaalne arvutite kokkupanek tellimisel
ARVUTIABI - ESOFT peamine reegel: iga arvuti on kokku pandud, konfigureeritud ja testitud ühe inimese poolt. Üks arvuti - üks inimene!
Arvutikomplekt Tallinnas tellimisel

Üks arvuti - üks inimene
 

Iga spetsialist vastutab enda loodud arvuti eest isiklikult. Arvuti kokkupanek - ühelt poolt kaks lihtsat ja lühikest sõna ning teiselt poolt hoolikad ja vastutustundlikud etapid, oma uue arvuti sünniprotsessi lõpuleviimine.

 Arvutiuuendus Tallinnas

Kogemus tuhandest loodud arvutist
 

Meie ettevõttes töötab kõrgelt kvalifitseeritud ja tehnilise kõrgharidusega spetsialiste. Igal neist on taga tuhanded kokkupandud arvutid! Ja tõeliselt tõsised ja keerukad arvutid, kasutades kalleid tippkomponente.

 

 Arvuti jahutussüsteem

Ideaalne arvuti loomine professionaalidelt
 

Selleks, et arvuti teeniks teid aastaid ja samal ajal ei tekitaks tarbetuid probleeme, on vajalik, et montaaži teostaksid spetsialistid, kellel on suured kogemused. Katse säästa raha monteerimis- ja seadistamisetapil, hankides töö sisse vähem kvalifitseeritud töötajatele ja kasutades odavaid osi, kinnitab selgelt kõnekäänd "odaviskaja maksab kaks korda".

Unistuste arvuti Tallinnas

Hästi läbimõeldud jahutussüsteem

Õige õhuvool kogu arvutis, et hoida kõiki komponente töötemperatuuril ja kaitsta üldiste rikete eest. Meie jahutussüsteemid kasutavad efektiivse jahutuse ja minimaalse müratase vahel peenet joont.

Arvutikaablite haldamine

Optimeeritud kaablihaldus
 

Arvuti kokkupanekul kasutab meie spetsialist kvaliteetset ja läbimõeldud juhtmestikku, et saada maksimaalne õhuvooluhulk kogu juhtumi jooksul. Puuduvad juhtmed - ainult professionaalne montaaž!

msi.png
amd.png
asus2.png
intel.png
gratis-png-apple-inc-v-samsung-electroni
png-transparent-hewlett-packard-laptop-h
52-525916_dell-logo-dell-emc-logo-ai-cli
Nvidia_logo.png
lenovo-logo.png
Acer_logo_logotype_emblem.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Vkontakte Icon
  • Черный Instagram Иконка
  • Черные Одноклассники Иконка