Kustutatud failide taastamine Tallinnas

ARVUTIABI - ESOFT

Pakutavate teenuste kirjeldus:
Iga remonti alustame diagnostikaga.
Kui klient nõustub remondiga, on diagnostika tasuta.
Andmete taastamine kõvakettalt

Kui otsustate Windowsi operatsioonisüsteemi uuesti installida, peaksite tegema kõigi teie jaoks oluliste andmete varukoopia, mis asub tavaliselt draivil «C». Lihtsaim viis on kopeerida need kettal asuvasse teise partitsiooni (näiteks draivi «D»), kui see teil on. Samuti saate andmeid kopeerida välisele draivile, USB-mälupulgale või salvestada need Interneti pilvemällu.
Operatsioonisüsteemi uuesti installimiseks meie juures tellimuse vormistamisel salvestame välisele draivile ja naaseme siis uue süsteemi juurde kuni 50 gigabaiti täiesti tasuta ja üle 50 gigabaidi hinnaga kokkuleppel, kuid mitte rohkem kui 20 eurot per. 1 terabaiti. Meie spetsialistid saavad salvestada andmeid mittetöötavast operatsioonisüsteemist.

 Andmete salvestamine Windowsi uuesti installimisel

Kustutatud, vormindatud või kaotatud andmete taastamine arvutites, sülearvutites ja eemaldatavates draivides.
 

Andmete taastamise protsess on järgmine:
 

Andmekadu põhjustab tavaliselt meedia mehaaniline kahjustus, failide loogiline (mittemehaaniline) kahjustus või mõlemad. Kuna kettarikke stsenaariumid on juhtumipõhiselt erinevad, ei saa andmete taastamise ettevõtted fikseeritud hindu pakkuda. Pakume siiski tasuta HDD-diagnostikat koos kuluprognoosiga.
 

Meie insenerid peavad hdd andmete taastamise igaks juhtumiks sobiva plaani väljatöötamiseks läbi viima mitu laborikatset ning esitama teile nende põhjal pakkumised ja ligikaudsed tarneajad. ARVUTIABI - ESOFT pakub terviklikku turvalist meediadiagnostikat ja meie klientidel on õigus pärast uuringuaruande saamist loobuda hilisemast meediumiandmete taastamisest.
 

Töö maksumust ja ajastust mõjutavad tegurid:
 

  • andmekandja mehaaniliste kahjustuste aste;

  • operatsioonisüsteem, mille all ketas töötab, samuti selle failisüsteem;

  • meediumitüüp;

  • kahjustuse määr või andmete salvestamine. 

 

 Kettakloonimine Tallinnas

Kettakloonimine ilma operatsioonisüsteemi uuesti installimata ja andmeid kaotamata.

Kõvaketta kloonimine on madala tasemega sektorite kaupa andmete edastamine ühelt andmekandjalt teisele. Sel juhul on kloonketas originaalketta täpne koopia.

Kuni 100 gigabaidise suurusega andmetega operatsioonisüsteemi kloonimise kulud on 30 eurot. Alates 100 gigabaidist ja rohkem kokkuleppel, kuid mitte rohkem kui 50 eurot 1 terabaidi kohta.

msi.png
amd.png
asus2.png
intel.png
gratis-png-apple-inc-v-samsung-electroni
png-transparent-hewlett-packard-laptop-h
52-525916_dell-logo-dell-emc-logo-ai-cli
Nvidia_logo.png
lenovo-logo.png
Acer_logo_logotype_emblem.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Vkontakte Icon
  • Черный Instagram Иконка
  • Черные Одноклассники Иконка